Twoja
kampania
w internecie

Twoja kampania
w internecie

MultiBox® to kompleksowy zestaw podstawowych działań marketingu zintegrowanego, w ramach których zadbamy o obecność, dobry wizerunek Twojej Firmy w Internecie oraz pozyskamy dla niej wartościowy ruch z sieci.

MultiBox® to kompleksowy zestaw podstawowych działań marketingu zintegrowanego, w ramach których zadbamy o obecność, dobry wizerunek Twojej Firmy w Internecie oraz pozyskamy dla niej wartościowy ruchu z sieci.

MultiBox® to Twój partner w internetowym marketingu

Proponujemy gotowe rozwiązania w oparciu o synergię kanałów komunikacji internetowej zapewniające: Obecność w Internecie (bezpieczeństwo), Wizerunek (świadomość marki) oraz Widoczność (ruch i konwersja).

Interaktywna wizytówka

Pozyskuj wartościowy ruch z uznanych katalogów z grupy pkt.pl, biznesfinder.pl, panoramafirm.pl. Opiszemy Twoją ofertę zgodnie ze standardami SEO, co zapewni jej wysoką pozycją w wyszukiwarkach. Prezentację Twojej firmy dopasujemy do Twojej branży i konkretnych odbiorców oraz zadbamy, by firma była dobrze postrzegana dzięki rekomendacjom.

Interaktywny pokaz zdjęć na YouTube

Wpływaj na zmysły i aktywnie promuj ofertę w kanale YouTube oraz w wartościowych dla Google serwisach! Czy wiesz, że YouTube z niemal 21 mln użytkowników jest trzecim najpopularniejszym serwisem w polskim internecie. Jeden film na YouTube ma większą efektywność sprzedażową niż 365 postów na Facebook!

Kampania mailingowa

Zadbaj o skuteczną komunikację z klientem, dając mu znać, że to właśnie Twoja firma świadczy usługi wysokiej jakości. W Twoim imieniu nawiążemy kontakt z blisko 5 tysiącami potencjalnych klientów i poinformujemy ich o unikalnej i atrakcyjniej ofercie na produkty lub usługi.

Marketing treści

Czy wiesz, że ponad 80% polskich firm wykorzystuje Marketing Treści w promocji wizerunku w sieci? Dla 64% managerów taka forma komunikacji to najskuteczniejsze narzędzie budujące pozycję eksperta w branży! Ty też przekaż treściwe informacje, które zainspirują oraz wpłyną na decyzje zakupowe.

Kampania wizerunkowa

Zadbaj i umacniaj wizerunek Twojej firmy w Internecie poprzez kampanie banerowe. Przeprowadzimy dla Twojej firmy skuteczną promocję firmy poprzez kampanie banerowe w wartościowych serwisach sieci CS Group Polska.

DESIGN IDEA Sale! 199 ,-

Social Media

Zadbaj o relacje i zdobywaj zaufanie klientów, którzy dzielą się opiniami. Serwisy społecznościowe to najbardziej popularne źródła rekomendacji i potwierdzenia wiarygodności firmy. Znajdź się w mediach społecznościowych i promuj jakość swoich produktów lub usług!

Marketplace

Marketplace pkt.pl to platforma handlowa, dzięki której zarówno e-sklepy, jak i sklepy tradycyjne oraz producenci mogą prezentować i sprzedawać swoje produkty i usługi. Dla kupujących to miejsce, w którym w prosty sposób można przeglądać oferty z danej kategorii, porównać warunki sprzedaży, wybrać pożądany produkt, przejść na stronę e-sklepu lub zadzwonić do firmy, aby sfinalizować transakcję.

Biznes Lokalnie Moja Firma

Biznes Lokalnie Moja Firma to usługa oparta na Google Moja Firma, pozwalająca zwiększyć lokalną widoczność firmy w wyszukiwarce i mapach Google. W ramach obsługi będziemy kompleksowo zarządzać informacjami o firmie w Google Moja Firma, dbając o ich aktualizację i spójność danych udostępnianych w Internecie.